آپلود ویدئو در آی جی تی وی اینستاگرام

کسب درآمد با آپلود ویدئو در آی جی تی وی اینستاگرام

کسب درآمد با آپلود ویدئو در آی جی تی وی اینستاگرام ممکن شده است؟ اینستاگرام ممکن است در طولانی مدت ، بخشی از درآمد تبلیغی 20 میلیارد دلاری خود را با سازندگان به اشتراک بگذارد. به گفته جین منچون ونگ، توسعه دهنده مستقر در هنگ کنگ ، که مهندسی معکوس برنامه ها را انجام می دهد ، اینستاگرام که یک شبکه اجتماعی وابسته به فیسبوک بوده که در حال آزمایش پلتفورمی برای کسب درآمد ب آی جی تی وی است.

آپلود ویدئو در آی جی تی وی اینستاگرام

این برنامه که به عنوان پارتنتر پروگرم اینستاگرام (Instagram Partner Program) نامگذاری شده است ، به شما اجازه می دهد تا با “اجرای تبلیغات کوتاه” در فیلم های آی جی تی وی خود کسب درآمد کنید. اینستاگرام مشابه سایر سیستم عامل های مبتنی بر ویدیو مانند YouTube ، معیارهایی را برای تصمیم گیری درمورد استفاده از حساب های خود در حساب های خود تعیین می کند. البته هنوز مشخص نیست که این کسب درآمد بر حسب که ساعتهایی است یک سازنده در طی یک دوره آپلود کرده یا یا تعداد دنبال کنندگان آنها یا هر دومورد. به عنوان مثال ، برنامه پارتنر پروگرم یوتیوب، کاربران را ملزم به داشتن بیش از 4000 ساعت تماشا در 12 ماه گذشته و حداقل هزار دنبال کننده می کند. بع علاوه در خود فیس بوک ، برای کسب درآمد از تبلیغات ویدیویی در 60 روز گذشته باید حداقل 10،000 دنبال کننده و 30،000 بازدید 1 دقیقه ای از فیلم ها داشته باشند.

با این حال که اینستاگرام پیش از این تبلیغات را در فید کاربران و بین استوری ها اجرایی کرده است می کن هنوز شبکه تبلیغاتی خود را در پلت فرم ویدیویی اختصاصی ( آی جی تی وی) ت گسترش نداده است. اینستاگرام ابتدا تأیید کرد که سرانجام راهی برای سلازندگان ویدئو فراهم خواهد کرد تا بتوانند از محتوای آی جی تی وی خود در فروردین و اردیبهشت گذشته استفاده کنند. در مصاحبه ای با ورج ( the verge) ، جاستین آنتونی، رئیس مشارکت محتوا و سازندگان ، گفت: “ما همیشه گفته ایم که آی جی تی وی اولین پلتفرم برای کسب درآمد در اینستاگرام خواهد بود. و در این میان مسئله زمان و چگونگی در میان خواهد بود”

آپلود ویدئو در آی جی تی وی

آپلود ویدئو در آی جی تی وی اینستاگرام

جالب ترین بخش ماجرا این است که اجرایی کردن برنامه جدید کسب درآمد همزمان با وقتی است آی جی تی وی فشارهای خود را علیه یوتیوب و و تیک تاک زیاد کرده و با آن ها به رقابت می پردازد. این رقابت وقتی شروع شد که در اردیبهشت و خرداد گذشته اینستاگرام به هدف اصلی خود یعنی ایجاد اختصاصی یک پلتفرم برای ویدئوهای پورتریت (عمودی) روی آورد و حتی امکان تولید محتوای ویدئوی لنداسکیپ (افقی) را ایجاد کرد . در همان ماه ، اینستاگرام آی جی تی وی فید را راه اندازی کرد تا همانند تیک تاک به جای سایدبار اسکرول چرخشی از یک لیست کامل افقی استفاده کند.

اندکی پس از انتشار یافته های جین ، الکساندرو وویسا، مدیر فناوری کامز (comms) در فیس بوک وجود این برنامه را در توییتر خود تایید کرد و افزود: “ما همچنان به دنبال راه هایی برای کمک به سازندگان ویدئویی برای کسب درآمد از آی جی تی وی هستیم. جزئیات بیشتری برای اشتراک نداریم ، اما به محض توسعه برنامه اطلاعات را در میان خواهیم گذاشت. “

آپلود ویدئو در آی جی تی وی اینستاگرام

اما از آنجا که اینستاگرام همچنان به تأخیر انداختن درآمدزایی ادامه می دهد ، رشد آی جی تی وی تا حد زیادی کمرنگ شده و سازندگان به برنامه تبلیغاتی که تیک تاک قول آن را داده است برای مشاهده شدن بیشتر امید بسته اند. باید گفت که در حال حاضر سازندگان ویدئویی تنها از طریق مشارکت مستقیم با برندها در این دو شبکه مجازی درآمدزایی می کنند. در این بین برنامه بایت ( متعلق به توییتر ) که ازبیش از یک میلیون دانلود در ایالات متحده داشته ، در حال برنامه ریزی گسترده برای کسب درآمد برای سازندگان ویدئویی بوده است و در زمان اجرای خود ، 100 درصد از درآمد تبلیغ را با سازندگان به اشتراک خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *