معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

ممکن است شما از تلفن همراتان کمک بگیرید تا صبح ها راحت تر از رختخواب بیرون بیاید، اما تا به حال شده از تلفن همراهتان کمک بگیرید تا راحت تر خوابتان ببرد؟ تعدا زیادی از اپلیکیشن های اندروید برای خواب وجود دارند که دارای موسیقی های دلنشین و تایمر هستند که برای همین هدف طراحی شده اند و به شما برای داشت یک خواب بهتر کمک خواهند کرد. در این بخش به معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب پرداخته می پردازیم.

Spotify

دربسیاری از برنامه های موزیک مانند spotify لیست هایی از موزیک ها بر اساس فعالیت ها و شرایط لیست شده اند. بنابراین به Spotify یا هر برنامه برنامه پخش موسیقی که دارای اشتراک هستید بروید و “sleep” را به عنوان اصطلاح جستجو تایپ کنید تا لیست های پخش ویژه ای و همچنین ژانرهای کاملی از موسیقی برای شما نمایش داده شود. از ملودی های کلاسیک پیانو گرفته تا صداهای آرامش بخش طبیعت ، شما گزینه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. شما می توانید گزینه تایمر خواب (sleep timer) را در پشت صفحه نمایش Now Spotify مشاهده کنید( روی سه نقطه موجود در بالا و سمت راست ضربه بزنید تا به آن برسید) پخش موزیک می تواند بعد از یک زمان خاص متوقف شود ، یا تا پایان موزیک ها ادامه یابد.

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

Calm

اپلیکیشن Calm بسیاری از مبادی را پوشش می دهد از جمله ذهن آگاهی و مدیتیشن. اما این برنامه همچنین دارای داستان های آرام بخش نیز است. برخی از این داستان ها را به صورت رایگان می توانید دریافت می کنید ، اما بیشتر آنها به اشتراک 13 ماهه نیاز دارند (که می توانید برای چند روز بصورت رایگان تست کنید). . داستان ها حدود 25 دقیقه طول دارند و نیازی به تنظیم زمان نیست.

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

Tide

برنامه tide دارای نویز سفید و صداهای طبیعی است که به خواب ،تمرکز و مراقبه کمک می کند. بنابراین نه تنها برای خواب بلکه برای مطالعه وانجام کارهای دیگر نیز این برنامه برای شما مفید می باشد. شما می توانید صداهایی مانند اقیانوس ، باریدن باران ، و حتی تراشیدن یک مداد را انتخاب کنید.برخی از این موسیقی ها نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارند ولی باز هم شما انتخاب های رایگان خواهید داشت.

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

Brain.fm

جالب ترین بخش تجربه Brain.fm این است که ادعا می کند موسیقی های آن (که توسط الگوریتم ها تولید می شود) از نظر علمی اثبات شده است که شما را به خواب می برد (یا اینکه بسته به آهنگ هایی که انتخاب می کنید ، آرامش یا تمرکز خود را توسط آن ها به دست می آورید). هنگام نصب برنامه ، 10 جلسه را به صورت رایگان دریافت می کنید تا ببینید آیا این برنامه مناسب شماست یا خیر ، و هنگامی که آن مرحله را پشت سر گذاشتید Brain.fm ماهانه 7 دلار هزینه دارد.

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

Pzizz

مانند Brain.fm ، Pzizz می گوید که صداهای دارای الگوریتم خواب توسط برخی از علوم جدی پشتیبانی می شوند. این برنامه هر بار که بخواهید بخوابید ، ترکیبی از موسیقی ، صدای زمینه و سایر صداها را ایجاد می کند ، اما پس از یک آزمایش رایگان باید ماهانه 5 دلار برای ادامه استفاده از Pzizz بپردازید.

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

Sleep Sounds

همانطور که از نام آن پیداست ، Sleep Sounds ، همه چیز مربوط به خواب است. شما می توانید از بین صداهای عمومی (مانند آتش سوزی یا نهر روان )هر آنچه را می خواهید انتخاب کنید تا به خواب بروید ، یا میکس های خود را ایجاد کنید که همه چیز را از باران روی چتر تا موسیقی گیتار در آن باشد. تنها نکته منفی برای این برنامه این است که فقط برای Android در دسترس است ، بنابراین اگر از آیفون استفاده می کنید باید برنامه دیگری از لیست انتخاب کنید. . برای 1 دلار در ماه اساساً تبلیغات را از رابط کاربری حذف می کند.

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خواب

منبع : gizmodo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *