نسخه 4G سامسونگ گلکسی اس 20

نسخه 4G سامسونگ گلکسی اس 20 در برخی کشورها

سری گوشی های موبایل و گجت های سامسونگ گلکسی اس 20 و رونمایی شد و 4G این سری از گوشی های سامسونگ در برخی کشورها معرفی شده است. درست است که ارائه اینترنت 5G برای سری گلکسی اس 20 منطقی بوده و دور از انتظار نیست ، اما این بدان معنی نیست که این گوشی های هوشمند همیشه با نسخه 5G قابل دسترسی باشند. مردم انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی و نیز می توانند انواع گلکسی س20 را در نسخهر 4G یا ال تی ای تهییه کنند. البته اگر طرفدار اینترنت پرسرعت و دریافت آخرین نسخه از تکنولوژی باشید در خرید نسخه 4G سری گلکسی اس 20 مزیت زیادی را نمی بینید.

در برخی از کشورها ، مانند روسیه و آفریقای جنوبی ، به نظر می رسد نسخه 4G تنها گزینه برای پیش فروش و ثیت نام خرید این سری از گلکسی است. البته جای تعجب ندارد زیرا که اینترنت 5G در اکثر نقاط جهان هنوز نادر است و یا وجود ندارد ، و خرید یک گوشی مجهز به اینترنت 5G که قابل استفاده نیست ارزش خرید ندارد.

نسخه 4G سامسونگ گلکسی اس 20: عملکرد متفاوت یا مشابه

در مراسم رونمایی رسمی از این سری گوشی های در لندن اعلام شد که انتظار نداشته باشید تغییری اساسی را در نسخه 4G ببینید. نسخه های 4G از سامسونگ گلکسی اس 20 به غیر از تکنولوژی به کار رفته برای اینترنت همراه آن که باعث تفاوت در سرعت اتصال داده در مقایسه با همتایان 5G خود می شود از لحاظ عملکردی تفاوت چندانی نداشته و یکسان هستند به عبارتی دیگر تکنولوژی های چشمگیر و مهم به کار رفته که این سری از موبایل های سامسونگ را متمایز کرده در هر دو نسخه کاملا همسان هستند. به نظر می رسد تفاوت تکنولوژی داده موبایل باعث نشده در قیمت آنها هم تفاوت زیادی وجود داشته باشد.

با این اوصاف به نظر می رسد اگر در کشوری هستید که به هر دو نسخه دسترسی خواهید داشت ولو اینکه اینترنت 5G نداشته باشید و شرکت مخابراتی شما هنوز هم از 5G پشتیبانی نمی کند، ممکن است با انتخاب نسخه 5G پیش بروید. زیرا که این امکان وجود دارد که این تکنولوژی به مکان زندگی شما آمده و بدین سبب منطقی است با حس آینده نگری خود پیش رفته و نسخه برتر تکنولوژی راخریداری کنید تا با آپدیت شدن کسب و کار خود با آخرین تکنولوژی روز هم پیش بروید.

.

بیشتر بخوانید:

چرا گوشی های موبایل گوگل پیکسل بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *