گوشی های موبایل گوگل پیکسل

چرا گوشی های موبایل گوگل پیکسل بخریم؟

چرا گوشی های موبایل گوگل پیکسل را بخریم، با این حال که انتقاد زیادی از سوی کاربران به این گوشی ها می رود؟ گوگل به همراه سامسونگ و وان پلاس سه شرکت بزرگ اندرویدی هستند که بازار خرید را تصاحب کرده اند. اما چرا گوشی های موبایل گوگل پیکسل را بخریم؟

گوشی های موبایل گوگل پیکسل

اگر جزو آن دسته از افرادی باشید که عاشق بیرون رفتن و وقت گذراندن با خانواده باشید و دنیا را ببینید و این خاطرات شیرین را ثبت کنید، احتمالا گوشی های همراه گوگل را ترجیح می دهید، زیرا که تا کنون با دوربین های خود اعتماد زیادی از کاربران را جلب کرده اند.

البته به روزرسانی های متعدد نرم افزارهای کارآمد گوگل از امتیازات قابل توجه آن است، اما برای آن دسته از افرادی که که مایل هستند ثبت لحظات زندگی خود را با بیشترین کیفیت انجام دهند، دوربین های موجود در تلفن های گوگل پیکسل مانند پیکسل 2 ، پیکسل 3 و پیکسل 4 با کیفیت باورنکردنی خود آن ها را نا امید نخواهند کرد. تصاویر پایین به شما نشان خواهند داد که چگونه این دوربین تعطیلات آخر هفته شما را با بیشترین کیفیت ثبت خواهند کرد. کاربرانی که استفاده از این گوشی های هوشمند را تجربه کرده اند معتقدند که ثبت همچین تصاویری با تلفن هوشمند دیگری قابل انجام نیست.

تصاویر ثبت شده با گوشی ها موبایل گوگل پیکسل

گوشی های موبایل گوگل پیکسل
گوشی های موبایل گوگل پیکسل

البته این به معنای این نیست که سامسونگ دوربین های فوق العاده ای را در سری گلکسی خود قرار نداده است و احتمالا خیلی از طرفداران سامسونگ انتظار دارند که سری گلکسی اس 20 دوربین های فوق العاده با امکانات هیجان انگیزی در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین وان پلاس نیز برای بالا بردن کیفیت دوربین های خود به پیشرفت ادامه می دهد ، اگرچه هنوز راه هایی برای طی کردن دارد.

البته ناگفته نماند که گوشی ها ی موبایل گوگل پیکسل نظرات و بررسی های متفاوتی را دریافت کردند. همانطور که قبلا اشاره شد به آنها “بهترین تلفنهای اندرویدی از نظر کیفیت و عملکرد دوربین اشاره شده است. با این حال ، آنها به دلیل قیمت های بالا و عدم ضد آب بودن مورد انتقاد قرار گرفتند و برخی از منتقدین به شباهت های طراحی شده با آیفون اپل اشاره کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *